Kum Önerisi

Aslnr

Merhaba şu an Mır Mır kedi kumu kullanıyoruz ama kum kabındaki 4-5 günden sonra topaklanması inanılmaz kötüleşiyo . Topaklanması iyi ve kokuyu hapsedebilen kum önerilerinizi yazar mısınız? 20l 50 tl yi geçmezse iyi olur

14 CEVAP

izmir_pet

Valla kim ne derse desin uc asagi bes yukari uygun kumlarin hepsi ayni:D hani durumunuz varsa every clean alabilirsiniz, yoksada cok fark olcagini sanmam. Ben de kum ariyordum topaklar hamur gibi civik oluyo igrencti ve bu sitede aro marka onerdiler denedim. Topaklar hamurlasmiyo sert oluyo, parcalanmiyo. Ben aroyu cok begendim. 8.99du suan 12tl olmus. İnce kalin taneler karisik sekilde icinde. Ben cok memnunum. Hatta suan eski kumumdan az bisey kaldi onu bitiriyorum. Tekrar aroya basladigimda video da atabilirim size topaklari:D

Cansumuezza

eğer topaklar 4-5 gün temizlenmeden kumda duruyorsa bu fiyatta hangi markayı alırsanız alın hamur olur zaten kum

Demetcinar

Ben proline marsilya sabunluyu kullanıyorum topaklanması kokuyu hapsetmesi çok iyi ama çok tozlu:( metro marketlerinde satılan aro markasına da iyi diyorlar fiyatıda iyiymis proline bitince onu deneyeceğim

Gamzessven

Proline aşşırı tozlu tavsiye etmem. Kedim de ben de hapşırıyoduk onu kullanırken. Mırmırla aynı fiyatta pisipisi var eczacıbaşının. Bir de onu deneyebilirsiniz

Cansumuezza

bide ben reflexden çok memnun kaldım reflex mavi kutuda aralarından en iyisiymiş ben maviyi kullanmadım ama

kedipatisii

Proline

Aslnr

4-5 gün durduracak kadar sorumsuz bi insan değilim. Önce yazdığımı düzgün anlayıp cevap yazın lütfen yoksa hiç yazmasanız daha iyi

Glz1515

ben vancat kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim marsilya sabunlu olanı ise çok güzel kokuyor

Cansumuezza

reflex aktif karbonlu koku ekstra hapsetme özelliğinede sahip bi deneyin isterseniz

minnoskoss_123

Proline......

Faytekin

Evet Reflex guzel gerçekten bende onu kullanıyorum,mavi ile sarı kutuyu karistirip oyle kullanıyorum iki tane, benim kum kabı biraz büyük oldugu için, 6 lt lik kutularda satiliyor 25-35 tl arasi degisiyor fiyatlari piyasada

Aslnr

Kakasını veya çişini en geç 2 saat sonra alırım 4-5 gün durmaz neden öyle bir şey yapayım.

Aslnr

Kum kabını temizleyip yeni kum ekledikten 4-5 gün sonra yaptığı çişi alırken (en geç 2 saat sonra alırım) hamur gibi oluyo

o fiyat aralalıklarında sanicat düşünebilirsiniz