Kedim Cok Yaramaz

aslidgnnnn

benim kücük kedim şero cok saldırgan sokak kedisi diye diyorlar ama uslu olanlarda var büyüdükce sakinleşir mi yada sakin olması icin ne yapmam lazım:)

3 CEVAP

ziyanim

Eğitim veriyor musunuz kedınıze?

aslidgnnnn

eğitimden kastınız yani kedi bu daha cok kendi halinden ben onun sahibiyim eğitmekten cok onunla yaşamayı tercih ediyorum:)) ama bazı komutları ve yapmaması gereken seyleri biliyo:))

smsysl

merhaba. kaç aylık Şero? sanırım daha yavru yaşlarında. yaramaz olması çok çok normal. yaşını doldurduğunda kısırlaştırın mutlaka. bu onu biraz daha sakinleştirecektir.