2 Yaşina Girmek Üzere Olan Köpeğim Artık Oyun Oynamıyor

Enesdirii

Merhaba arkadaşlar ben universiteye başladigimda köpeğim gayet mutlu sürekli oyun oynayan her hayvanla iyi anlaşan bi kopekti cinsi flat coated retriever adı nazli yaklaşik 2 yasinda her hafta geliyorum kırklarelinden istanbula sırf nazli icin ilk donem hic bisi yoktu oyun oynamaya devam bi kac vukuatlı olayımiz olan kopekleri gorünce kuyrugunh kıstirip yanima gelirdi sadece o kadar fakat finallerim bittikten sonra sömestra girdik ve ben 1 ay boyunca evdeydim en yakin arkadaslari oyun oynamak istiyor nazlıyla fakat nazli tersliyor (kısır degil nazlı) artik sadece agac diplerini kokluyor burnu yerden kalkmadan sadece kokluyor 1 ay boyunca hic oyun oynamadı mama yemesi normal evde surekli yatiyor oyuncaklarıyla da ilgilenmiyor kafayi yemek uzereyim donemsel bir sey olabilir mi yoksa depresyon gibi psikolojik bi olay mi yaşıyor çözemedim lütfen yardım edin en ufak bilgiye ihtiyacım var şimdiden yorumlar için teşekkürler

3 CEVAP

Enesdirii

keşke bi cevap yazsaydınız

Veterinere sorun

DogukanMasal

oyun oynamayabilir çok sorun değil ama baya bi değişiklik varsa yemeğini yemiyor sizinle hiç ilgilenmiyor ve sürekli halsiz gibiyse veterinere götürün o test falan yapar neyi olup olmadığını anlar zaten