Kedimin Burnu Akiyo Gibi Sebebi Ne Olabilir Acaba

Sushi_34

Kedimin burnu akiyonedeni ne olabilir neyapmam lazim :(

4 CEVAP

Ecerana

Sadece burun akıntısı mı yoksa başka Bi rahatsızlığı da var mı bu mevsimler de kediler evin için de bile grip olabiliyorlar ve hassas bünyeli kediler bu durumu Bi kaç ay atlatamıyor bnim küçük kedim gibi ama diğer kedim de burun akıntısı görür görmez vitamin verdim hergün ve ilerlemeden atlattık eğer sadece burun akıntısı ide vitamin takviyesi yapabilirsiniz bnce

Sushi_34

Sadece burun akintisi ewet tesekkür ederim ecerana

Ayse_naz_G

bencede ağır bir hastalığı yoktur grip olmuş olabilir veterinerden vitamin alabilirsiniz birde dışarı çıkıyorsa şu aralar çıkmasın malum hava soğuk:)

Sushi_34

Disari cikmiyo da bazen balkona cikmak istiyo disaridan kedi seslerine mecbur biraz balkona cikartiyorum yalvarır gözlerle bakinca kiyamiyorum:((