Kedim Kızgınlıga Girdi

kedipatisii

Merhaba dişi kedim kizginliga girdi geceleri sürekli miyavlıyor. Bu durumda ne yapılabilir aza indirmek için bide kaç gün sürebiliyor bu kızgınlık dönemi?

5 CEVAP

Gozdetemizel

Asi zararli ve etkisi cok cabuk geciyor,10 gun icinde kedi tekrar kizginliga giriyor,bunu halamin kedisinde deneyimledik.sanirim en temizi kizginlik bitince sizin akil sagliginiz ve onun rahati icin kisirlastirmak

Ceronimo-

Kızışıyorlar. Benim kedim de 2 hafta önce ilk kez kızgınlığa girdi ve 4 gün sürdü. Üstünden 10 gün geçmesini bekledik biz de kısırlaştırmak için fakat 3 gün aradan sonra tekrar kızgınlığa girdi ve bir hafa sürdü bu sefer, henüz 2 gün önce bitti.

Eren6776676

1 hafta sürebilir ve dikkatli ol erkek kedi bulmak için evden kaçabilir ve bunu azaltmak için aşı yapıyorlar sanırım ama biraz pahalı ve geçici o yüzden eğer yavrulara bakabileceksen bir kedi ile çiftleştir.

kedipatisii

Kisirlastirmayi dusunuyorum vet. İle konustum kizginliktan on gun sonra yapabiliriz kisirlastirmayi dedi. On gun icinde yine kızışmaz demi?

Gozdetemizel

Valla bilemeyiz ki kediler sagi solu belli olmayan canlilar :)