Mırmır Bentonit Ekstra Güçlü Kutu Kedi Kumu

Erlsri

Anket

Al
(6 oy)
Alma
(6 oy)
Toplam (12 oy)

"Mırmır Bentonit Ekstra Güçlü Kutu Kedi Kumu" bu kumu kullanan varsa memnun kalıp kalmadığını yazabilir mi ? Topaklaşmasi koku özelliği tozutmasi falan nasil ?

8 CEVAP

Gozdetemizel

İnstagramda 2kedi2aslan1ev hesabina bi bakin isterseniz.butun kumlari deniyo ve yorumlarini yapiyo baya kapsamli.bu kum icin cok parlak konusmamis

Lindo bentonit ince taneli oneririm lavanta kokulusuda var

Valla topaklanmasi falan güzel kedi tuvaletini yaptıktan sonra hemen temizlemezseniz kürege cok yapismiyor onun dışında iyi bence

melikealgin

Mırmır kullandım gercekten igrenc bir kum.Ben hic begenmedim.Kokuyu hapsetmiyo iyi topaklanmıyo :(

Erlsri

Hemen bakıyorum cevabınız için teşekkür ederim

Erlsri

Migrosta indirme girmişti diye kullanmak istemiştim ama hakkinda hep kötü yorumlar var :( lindo kum iyi galiba onun hakkinda genelde guzel görüşler oluyor

Erlsri

Teşekkür ederiim. Petlebi de yok galiba göremedim.

Internet e yazınca çıkıyor ama pahalı geldi bana ordakiler