Kedimin Hangi Irka Ait Olduğunu Öğrenmek İstiyorum. Sizce Nedir?

nrkdroglu

Resim açıklamasını girin

15 CEVAP

Ayse_naz_G

norveç orman kedisi dicem türkiyede norveç orman kedisi yok ama norveç orman kedisi kırması olabilir:)kediler hakkında pek bilgim yok açıkçası

nrkdroglu

Teşekkür ediyorum yinede cevabınız için

Ayse_naz_G

birşey değil:)çok tatlıymış kediniz bu arada:)

Duman_1

Uzun tüylü tekir gibi mele Z olduğu belli main coon melezi dicem ama rengi böyle olmaz domestic longhair da olabilir :d

DogukanMasal

tüyleri kadar ömrü olsun maşallah

nrkdroglu

Çok teşekkür ediyorum Ayşe Hanım:)

Domestic long hair

nrkdroglu

Onada benziyo kafam karıştı:D

nrkdroglu

Patilerinin arasında böyle uzun tüyler var. Kuyruğu kalın kabarık. Ense kısmı hafif aslan yelesi gibi

Anonymus552223

Cok tatli masallah

nrkdroglu

Teşekkürler:)

Cansumuezza

uzun tüylü tekir,bildğimiz tekir.

minnoskoss_123

Tekir. Diğer arkadaşlar üstüne alınmasın ama biraz yanlış tespitler yapmışlar:D Eğer bir kedinin alnında “M” varsa o kedinin cinsi tekir demektir. Siz aldırmayın. O cinsler Türkiye de yok neredeyse. Tekirinizle mutlu ömürler dilerim:)

nrkdroglu

Teşekkürler:)

Cansumuezza

nur topu gibi bir tekir :)