Kısır Balıklı Kedi Maması

Castielthecat

Bir süredir kısır kedim için (1 yaşında) çeşitli mamalar deniyorum ama hiçbirini tam olarak iyi olmadı. Öncesinde tavuklu kullanıyordum ama aşırı derecede tüyü dökülmeye başladı. Bildiğiniz bütün ev tüy :D bence sorun değil ama ailem bu durumdan hiç hoşlanmıyor. Ben de balıklı mama almaya karar verdim. Aynı zamanda da öğrenci olduğum için çok pahalı bir şey alamam malesef ki. Hassas midesine iyi gelebilecek aşırı pahalı olmayan sağlıklı ve balıklı bir kuru mama önerirseniz çok sevinirim♡

17 CEVAP

izmir_pet

Royal caninla ilgili bi soru acmanizi ve icerigini arastirmsnizi tavsiye ederim. Malesef hem pahali hrmde guzel bir mama dgl. Dilerseniz ozelden aciklayabilirim, burdan yoruma yorum olmasin

izmir_pet

Prochoice reflexle ayni icerikte ve icinde et bile olmayan cok ozur diliyorum ama cöp mama tabirindeki bir mama. Etlerin kullanilmayan bolumlerinden ve aromalarla zenginlestirilen ama fiyati sisirilen bir mama. Eger son olarak onu kullanmissaniz o kesinlikle hic iyi gelmez. Ayrica cok iyi arastirip karar verip bir mamaya gecin. En guzel mamalari verseniz bile surekli mama degisimi dr tuy doker ve bircok hastaligi beraberinde getirebilir