Yavru Köpeğim Uyuz Mu?

cansuhnc

Bugün vücudundaki yaraları fark ettim derisi zaten pul pul kepek gibi daha yavru ve aşıları başlamadı çarşamba günü ilk aşısını olucak gördüğüm bu yaralar uyuz veya mantar mı yaranın olduğu yerde tüy de yok uyuz ise tedavisi nedir

4 CEVAP

Gozdetemizel

Carsamba gunune kdr beklemeyin derim.aciksa bugun degilse yarin acilen goturun cunki burdan kimse size teshis koyamaz,koyarsa da yanlis yonlendirebilirz.yayilacak bisey olabilir ve carsambaya kadar vucudu kaplamasi ihtimaller dahilinde olabilir.hekim teshisi ve tedaviyi verecektir.cok gecmisler olsun Cansu hanim

Ayse_naz_G

mantar olabilir gibi geldi bana:/

cansuhnc

Veterinere gittik enjeksiyon yarasıymış şükür kötü bir şey yok teşekkür ederim

Ayse_naz_G

geçmiş olsun inşallah iyileşir:)