Kapalı Kedi Tuvaleti

Elfsev

Kapalı kedi tuvaleti alacağım ama koku yapmayan iyi bir şey olsun istiyorum. Kullananlar önerebilir mi hangisi en iyisi?

8 CEVAP

Koku yapmaması kullanacaginiz kuma bağlı daha çok

Ecerana

Koku kuma bağlı ama size tavsiyem alt tarafı yüksek olanlarından bakın bn normal bi tuvalet almıştım kedim içindr eğilerek yapıyordu o yüzden yüksekliği çok olan bir tuvalete bakmanızı tavsiye ederim

Beyzanurtzlk

Ben ***********n aldım gayet memnunum. Her gün kumunu temizlerseniz gerçekten 0 koku oluyor.

Eymentalay

Catit’in kapalı tuvaletleri iyidir tavsiye ederim

Bgisan

Sıfır koku diye bişey yok. Elbet temiz tutmaya, yediği mamaya ve kuma bağlı. Hem açık var hem kapalı var bende ikisi arasında sadece tanelerin saçılma azlığı var. Hayal kırıklığı yaşamayın sonra pek değişiklik yok yani

Bgisan

Sıfır koku diye bişey yok. Elbet temiz tutmaya, yediği mamaya ve kuma bağlı. Hem açık var hem kapalı var bende ikisi arasında sadece tanelerin saçılma azlığı var. Hayal kırıklığı yaşamayın sonra pek değişiklik yok yani

Sinemtnv

İmac zuma kullanışlığı açısından kolay arkadaşım kullanıyor yatak odasında kalmasına rağmen almıyorsun kokuyu.

Musege

Catit Jumbo