Kedim İçin En Doğru Mama

Merhaba, erkek 4 aylık uzun tüylü tekir kedim var. Kedim için en doğru mamayı arıyorum. İçime hiçbir mama sinmiyor içeriklerinin ne olması gerek onun için en yararlı olan nedir? Cevaplarnız için şimdiden çok teşekkür ederiimm

7 CEVAP

proplan olabilir

oracledeveloper

Konuyu biraz geç gördüm,fakat cevaplanması gereken bir başlık. Whiskas tarzı market mamalarından uzak durulmasını söyleyen veteriner hekimler ve pet sahiplerini sürekli görüyoruz ve duyuyoruz. Bir bildikleri var heralde demekten başka birşey gelmiyor elimizden :) Mamalara güveneceksek;ki bazen de mecbur kalıyoruz. Ucuz mama tercih etmeyin arkadaşlar. Bukadar kimyasal bileşeni bize düşük meblağlara sunan üreticiler hakkında 'acaba?' diyesiniz gelmiyor mu sizin de? :)

Kokonat

Veterinerler kesinlikle market mamalarından uzak durmak gerektiğini söylüyorlar.royall hills gibi markaları tavsiye ederim

Aycanur

Beni . Kedim suan 2 yaşında sadece ıslak mama yiyor. Whiskas tavsiye ederim ama kur . Mamasından tiksiniyo. Islağını. Evin diyer tarafından kokusunu alıp. Koşa koşa geliyo whiskas ıslak mama en iyisi

Tarcininsta

Royal Canin Kitten'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Islak mamada da Gourmet'i tavsiye ederim.

Cevaplarınız için teşekkürler :) Çoğu mama markaların içeriklerine baktım içime şuan sinen n&d tahılsız olanı oldu. Onu tercih ettim 1 haftadır kullanıyoruz çok memnunuz şuan için. yazıyı açtım benzeri başlık bulamadım başka bir seçeneği değerlendirmek istedim :)

Niso

aycanur
meraba whiskas kansere yol acan mamalardan biri siz de kullanmayın vetler tamamen karsı bu mamaya izmir de ********* diye bir şirket var sahibi bile tadıyor bu mamadan et oranı 100de 54 her ile kargo var
kedinize afiyet olsun (kesinlikle goody whiskas champion gibi mamalar berbat)