Mamalara Dehşet İndirim%50

satinalmayin

Arkadaşlar evet çok kaliteli markalar değil bu bir gerçek ama gourmet,felix,sheba gibi yaş mamalar kurumalmalar indirimde kum larda aynı şekilde kaçırma m i g r o s da indirim var benden duymuş ol sokaktaki canlara bir faydan olabilir :)

7 CEVAP

batinaydogan1

İnanılmaz uygun fiyatlar var şu an evet. Dramies ödül mamaları falan 3,38tl gibi fiyatlarda. Kendi kedimiz için almıyorsak sokak canlılarımız için kesinlikle alabiliriz. Teşekkürler bilgi için :)

satinalmayin

rica ederim teşekkür etme nezaketiniz için de ben teşekkür ederim :)

satinalmayin

kaçırma son günler

onurtemiz

hangi sitede ben anlamadım ? Burada mı indirime girdi?

basakinanc

İndirim Migros marketlerde geçerli, her markette bolca mama vs. var %50 indirimli ve bildiğim kadarıyla indirimin son günü yarın yani 13 Şubat

satinalmayin

en yakın migrosa git ve alabildiğin kadar mama yada kum ala onu :)
sitede falan değil direk migros

onurtemiz

yazınızı 2 kere okudum ve anlamamıştım meğersem migros u boşluk bırakarak yazmışsınız :-) hasta olunca insan kafası gidiveriyor