Merhaba Royal Canin Olcme Kabinin Kac Gr Oldugunu Nerden Ogrenixem Ve Bana Kirik Kap Geldi

Puffyizel

Yardimci olursaniz

5 CEVAP

-Asil-

Mama ölçü kabı benim de yok o yüzden şeffaf plastik bardağa bir öğün yiyeceği mamadan koyup mutfak tartısıyla tarttım. Görünen bir kalemle işaretledim şimdi o çizgiye göre kullanıyorum

izmir_pet

Gunde veya ogunde kac gram vermek istediginizi yazarsaniz bir cay veya su bardagiyla tartabilirim isinize yararsa..? Olcu kaplariyla ilgili hic bilgim yok

Puffyizel

60 gr söylendi

Mayis1

Yanlış hatırlamıyorsam her çizgi 5gr

masyakartal

5/8 yazan çizgi 75 gram diye biliyorum