Kısır Kedi İçin Mama

ryuusensei

Kedimi kısırlaştıracağım. Erkek kısır kedi için hangi mama daha iyi olur? Hangi mamanın protein oranı vs uygundur?Mama önerebilir misiniz...

5 CEVAP

ryuusensei

ND kullanıyordum fakat onunda fiyatları baya arttı ve kedimde pek iştahlı yemiyor son zamanlar.

Faytekin

Benim 2 tane kisir kedim var biri erkek biri diși, ben Acana kullanıyorum, kisir kedi maması olarak özel bir maması yok bu markanin ama butun çesitleri Tüm Yașam Evreleri olarak uretiliyor ve bu yuzden de besin degerleri dengeli,ama ozellikle protein yag vs..gibi degerleri cok düșük mama ariyorsaniz Sanabelle ye bi bakin derim

izmir_pet

Butcenizi yazarsaniz ona gore yardimci olabiliriz. Kisir mamasinda ND ve matisse oneririm

izmir_pet

Bu arada uygun fiyatli mama dusunurseniz protein oranindan cok, icinde et olup olmamasina dikkat edin. Bicok marka etsiz mamalar satiyor

izmir_pet

dusuk tahilli veya tahilsiz oldugundan kediler cok istahli yemeyebiliyor genelde, ondandir:) O zaman matisse ND nin bi alt mamasi yani ayni firmanin urunu. İcerigi fiyatina oranla guzeldir. Tavsiye ederim