Beaphar Nasıl Bir Marka

Erlsri

Arkadaşlar Beaphar'ın ürünlerini kullanan var mı nasıl bi marka ilk defa duydum." Beaphar Tüy Yumağını Önleyici Kedi Ödül Tableti"ni almayı düşünüyorum belki vitaminlerini de alırım ama baya kararsızım.

6 CEVAP

Gul36

Ürünleri fena değildir ama benim incelediğim ödül mamalarında şeker vardı. Şeker bulundurmamasına dikkat edin.

smgbkrccc

Gimcat öneririm ben. Çok memnunum ve kedim severek yiyor. Hele malt macun kutusunu gördüğü an miyavlayıp arkamdan koşuyor, illa koklamasana gerek yok :)

Erlsri

Şeker bulundurduğunu bilmiyoduum :( bizde normalde gimcat kullanıyoruz ama 20 gr 20 tl falan ama bu markanın 100 gr 40 küsür bir şeydi daha ekonomik geldiği için denemek istemiştiiim

smgbkrccc

Bende 30 liraya aldım 20 gramını. 2 3 günde bir veriyorum 2 ayı geçmiştir alalı. Baya bereketli bence :)) hala 1 aydan fazla bir süre kullanırım gibi duruyor. Bahsettiğiniz ürünün içeriğine bakmadım ancak şeker varsa şayet hiç riske girmeyin bence.

Erlsri

Araştırmalara geri döneyim o zaman :) siz biraz pahalıya almışsınızz. Baktim da ben 18tl ye almışım. Aklınızda bulunsun 30 tlden çok daha ucuza bulabilirsiniz :)

smgbkrccc

Ben internetten almamıştım bir petshoptan almıştım :)