Sokak Kedileri İçin Kaliteli Ve Uygun Mama Önerileri ?

LalisaCat

Sokakta kedileri besliyorum onlar için kaliteli ve uygun mama önerisi istiyorum. İçinde et olsun ve taurin gibi şeyler olmazsa sevinirim . Ayrıca mama orta kalitede olabilir. Şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

izmir_pet

Taurin bilmiyorum da icinde et olan en uygun matisse var. Digerleri cok daha yuksek fiyatli olur zaten. İcerigine bi bakabilirsiniz

calymath

pawpaw
trendline
reflex
micho
mito
fiyatları uygundur. en pahalısı reflex bile bütçeniz için çok uygun.

izmir_pet

Mito micho bonacibo asla secenek olamaz onu soylemeliyim. Bagirsak parcalayan yuksek miktarda kristal iceriyor. Ayrica en tuzlu mamalar oarasinda ve bagimlilik yapici madde iceriyor.
Onun disindakiler sokak kedilrrii icin uygundur, reflex en zararsizi sagliklisi fiyata oranla. Ama arkadas icinde et bulunan demis. Malesef bunlarda et yok:) belirtmek istedim