Rottweiler Yemegini Kiskaniyor

Tutkuaktu

Merhabalar 5 aylik rottweiler cinsi kopegim var bana geldiginde 4 aylikti ilk geldigi zamanlar yemek yerken yanina yaklastirmiyordu daha sonra yanina giderek yemegine eklemeler yaptim ve bu sorun giderildi fakat hala yemek yerken yemek kabina dokununca veya kendine dokunulunca hirliyor daha sonra havliyor bu konuda neler yapabilirim bilgileri olan varsa paylasirsa sevinirim

6 CEVAP

İlk kez mi köpek besliyorsunuz.

izmir_pet

Kopeginizi yeni sahiplemissiniz ve gayet normal. Bicok kopek bunu yapar. Cok kucuk almak veyada size cok alismasi gerrkir yapmamasi icin. Bu cinsler belki cok alismayabilir, hic beslemedm bilmiuorm ama. En azindan bayagi sure gecmeli diye dusunuyorum. Elinizle falan mama verebilirsiniz, guvenini kazanmaya calisin. Benim kopegimin onunden etini bile alsam ses cikarmaz mesela ama cinsede baglidir:)

Kesinlikle bu normal ve olagan bir durum değil beslediğiniz ırk rottweiler dominant karakterli bir köpek eğer bu problemi cozmesseniz ilerde sıkıntı olabilir cesar millan ı izlemenizi tavsiye ederim.

izmir_pet

Ama 4aylik sahiplenmis ve 1ay olmus daha. Cok kucuk sahiplenmediginden 1ayda alisir mi Mehmet bey? Yanlis anlamayin bilmedigimden soruyorum:) bana kisa bir sure geldi cunku

guineapigela

suanlik normal bir durum ama engelleyebilinen bir durum

Heathcliff

Normal bir durum değil sizi baskınlık kurmaya ve yemeği sahiplenmeye çalışıyor youtube da cesar millan ın güzel videoları var bu konu hakkında geç kalmadan izleyin