Profine Mama

bademthecatt

Profine mama nasıl kullananlar yazabilirler mi lütfen :)

9 CEVAP

izmir_pet

Profinenin nesi daha iyi acaba matisseden bunu aciklayabilir misiniz? İcerik olarak baktiysaniz matisse cok daha iyiyken, profinenin nesi daha iyi anlatirsaniz bilelim. Yanlis anlamayin sadece hem siz hemde arkadaslar yanlis bilmemeleri icin soyluyorum

bademthecatt

Şuan matisse düşünüyorum et oranı daha iyi gibi

izmir_pet

Kullanmadim ama icerik olarak bakarsak fiyatina gore fena dgl alinabilir. Ama o fiyata matisse sanabelle daha iyidir

satinalmayin

orta bir mama fena değil .

Cldkgkcs

İçeriği güzel bi mama fiyat eşleriyle karşılaştırıp karar verebilirsiniz

Matisse 1.5 kilosu 60 tl ama..

profine kitten 1kg 18 tl

izmir_pet

Matisse acik olmadigindan pahali geliyor. Cuval alinca kg 26tl matisse. Profine de cuvalla ortalama 300e yakin. Ucuz bir mama dgl. 18tl lik acik profine asla gormedim, varsada karisik bayat mamalari satiyolar. Heryerden acik alinmaz. Ayrica profine idare eder ama matisseden sanabelleden kotu

Cldkgkcs

Çuvalla almaya kalkınca hepsinden iyi applaws alıyorum kilosu 30 tlye ben. Profine ve matisseyi karşılaştırınca profine daha iyi