Lütfen Yardım Edin Yoksa Barınağa Gidecek

ozgurafsar

Gölge 4 aylık yavru dişi labrador kırması bir çok yere sahiplendirme ilanı açtık bir çok kişiyle görüştük ama deri problemi olduğu için bir türlü sahiplendiremiyoruz herkes vazgeçiyor bunu duyunca evde de 4 buçuk yaşındaki kızımın göz alerjisi var çok zor durumdayım inanın mecbur olmasam sahiplendirmeye çalışmam fakat ne yapıcağımı bilmiyorum artık geçici ya da kalıcı tedavisine devam ettirebilicek bi yuva bulmamız şart yardım eder misiniz?

4 CEVAP

izmir_pet

Oncelikle sunu soylemeliyim. Tabi yapmayin ama kiyas olarak sokakta kalmasi bile barinaktan iyidir, o kadar yaniiii. Sakin sakin barinaga asla ve asla vermeyin. Barinaktakilere o kadar kotu davraniliyor ve yeterli mamalari yok aclik cekiyorlar. Ve ayrica uyumlu olmayan kopekler, diger koprklerle anlasamayanlar hircinlar, veyada sokak kopegi olanlar.. Ozel bir cins dglse ve kisa surede sahiplenen cikmassa kopegi uyutuyolar veterienrler aci icinde. Dusunmesi bile korkuncc biseyy. Senelerr once bilmeden o hatayi yaptim ve vicdan azabi cekiyorum. Ne olursa olsun barinak dusunmeyin bile. Biraktiginix kopegi bir hafta sonra goremessiniz yuksek ihtimalle.ozelden iletisime gecelim, instagramda ve bikac sitede ilan acalim hrmen. Umarim insallah sahiplenen cikar

minnoskoss_123

Instagram, Twitter, Facebook’tan paylaşırsanız belki daha fazla kişi görür. Keşke ben sahiplenebilsem bu yavrucağı:( Ama annemin alerjisi var kedilerime bile bahçemde bakmak zorunda kalıyorum. Bu tatlılık abidesinin de sıcak bir yuvaya ihtiyacı var. Ahhh keşke:( Umarım ona iyi bakabilecek bir sahip bulur...

ozgurafsar

tabi ki bende barınağa bırakmak istemiyorum ben yazdım özelden elimizden geleni yapalım

minnoskoss_123

Barınağa bırakacaksanız da en azından gerçekten “işini düzgün yapan” bir barınak seçin. Mesela Yedikule Hayvan Barınağı. Ama tabiiki ne olursa olsun bırakmayın yavrucağı:(