Vancat Baby Powder Kokulu İnce Taneli Topaklanan Kedi Kumu

Erlsri

Anket

Al bence
(7 oy)
Memnun kalmadik
(3 oy)
Toplam (10 oy)

Bu kumdan kullanan var mı ? Tozutması ve topaklanması nasıl ?

12 CEVAP

Çok iyi bir kum . Topaklanıyor ve Koku yapmıyor . Vanilyalısı harika . Tavsiye ederim .

bence az ama ekşi sözlük çok fazla sallamış benceeee.

Ecerana

Bu markayı kullanmadım bilmiyorum ama ben şuan chancemaya kullanıyorum çok memnunum tozutma zaten olmuyor bentonit kullanırken kapalı tuvalet olmasına rağmen parkeler toz olurdu şimdi bu kum ile sıfır toz tuvalet kapağında bile hiç toz yok yapısından dolayı. Kum çam ağacı kokuyor kumun 3 serisi var bn de şuan her serisi var en ucuzu kapta şuan 2 haftadır. Hergün temizlerseniz koku olmuyor. Silver serisi 10 lt 35 lira gold serisi 10 lt 41 TL premium serisi 10 lt 70 lira ama 5 lt kum bir kediye 4-5 hafta gittiği için gayet uygun bnce. Silver serisi topaklanmıyor yalnız çişi emiyor ama koku yapmıyor tamamen içine hapsediyor sadece dışkıları alıyorsunuz kaptan bana kalırsa gold en uygunu silver in topaklanmadığını bilsem almazdım ama almış bulundum onu da söyleyim yine de memnunum ama. Ayrıca reklam yapıyorum zannetmeyin :) kaç aydır kum arayışındaydım bilenler bilir sonunda memnun kaldığım bir kum buldum o yüzden kum soranlara öneriyorum dediğim gibi fiyatına pahalı diye düşünmeyin bnce çünkü baya uzun süre gidiyor

Ecerana

Ayrıca klozete de atılabiliyor tıkanıklık yapmıyor su gmrğnce direk dağılıyor. Bu yüzden de poşet israfı olmuyor yani. Yalnız baya reklam gibi olmuş :D para verseler anlatmam için bu kadar övmezdim herhalde :D

TugbaAytekin

Merhbalar. Ben bu kumu kullandim. Kokusu kesinlikle bebek pudrasi gibi degildi. Kum kabina ilk döktüğüm anda hic o kokuyu alamadim. Üstelik dökerken ve kedim eşelerken çok toz kalkiyodu benim bogazimi kurutuyodu kediminde hapsirir gibi ses cikarmasina sebep oluyodu tuvaletini kapatirken. Ama topaklanmasi muhtesemdi taş gibi oluyodu. Birde temiz kumu kaba döktükten birkac gun sonra kotu kokuyu disari vermeye basliyodu. Bu bebek pudrali bitince marsilya sabunluyu denedim onunda yine topaklanmasi muhtesemdi ama sabun gibi kokmuyodu ve yine cok tozutuyodu. Sanicat marsilya ince taneliyle yola devam suanda. Bununda topaklanmasi orta bazen dagilabiliyo ama kotu koku tutmasi daha iyi ona göre. Yinede herseyiyle on numara degil.

TugbaAytekin

Ayrıca patilerden eve çok yayılıyor

Patiz

3 kedim için aynı markanın ince taneli naturel olanını kullanıyorum. Kedilerimden biri kokulu kuma yapmıyor o yüzden naturel tercih ettim. Biri de tozan kumda hemen öksürmeye başlıyor ama bunda bir sorun yaşamadık. Çok fazla kum denememize rağmen bundan çok memnun kaldık. 3.paketimizi kullanıyoruz ilerleyen süreçlerde ne olur bilemiyorum. Memnuniyetimiz olumsuza dönerse güncellerim yorumumu

Erlsri

Tozutmasi nasıl pekii

Erlsri

Ecerena tavsiyeniz için çok teşekkür ederiim.Hahahah reklam için bile bu kadar övülmezdi demmekii baya memnunsunuz :)

Erlsri

Tugbatekin bu kadar tozluysa alınmaz kediciklere yazık :(( cevabınız için teşekkür ederimm

Erlsri

Şimdilik eski kumumuz reflex e geri döneceğiz. Umarım olumsuz bir sorun yaşamazsınız. Dikkate alıp cevap verdiğiniz için de çok teşekkür ederim:)