Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kedim mama yemiyor

Tmrk
Tmrk

278


Arkadaşlar bekir dün akşama kadar çok iyi ve neşeliydi bu akşam geldim halsiz ve bitkin buldum yaş mama da kuru mamada yiyordu hatta iştahı mükemmeldi koca bir göbeği vardı fakat bu akşam yaş mamanın bile yüzüne bakmadı hiç birşey yemiyor öylece yatıyor. Kontrol ettim ishali yok herhangi bir yerinde sancısı da yok ama hapşiriyordu son zamanlarda acaba bizim gibi grip olup iştahı kapanmış olabilir mi. Zorla yoğurt yedirdim iki kaşık ki yoğurda da bayılırdı.. Sizce bu durumu evde toparlayabilir miyim vet. Götüreyim mi nolur bir akıl verin.. Teşekkür ederim..


5 Cevap

Aycanur
Aycanur

1216


Kediniz bunalıma girmiş olabilir. Eyer az ilgileniyorsanız. Daha çok ilgilenmeye çalışın


AllyNewt
AllyNewt

2396


4 günden fazla yemek yemezse sorun büyüktür, zorla da olsa yemesi için veterinere götürün. 1 gün yemezse sorun değildir, gaz sancısı felan olabilir.. Sık sık yememezlik ediyorsa gene veterinere götürün sindirim sisteminde belki sorun vardır.


zcerenoktay
zcerenoktay

21032


Bence direk veterinere götürün. Kedinin cinsiyeti ve yaşı da önemli. Bundan kaynaklanan bir rahatsızlığı da baş göstermiş olabilir. Grip olsa bile bu kadar ağır olabileceğini pek sanmıyorum. Uzun aralıklarla hapşurması gerek çünki. Umarım en kısa zamanda iyileşir. Geçmiş olsun...


Xroute42
Xroute42

555


Hemen veterinere götürmelisiniz


Zaraki2
Zaraki2

852


et vermeyi deneyin eti yerse veterinere gidin (yanlıs oldu büyük biiştahla yerse)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
514 Görüntüleme
5 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor