Davranış Değişikliği Mi ?

gulmerve

Merhaba, kedim kaçtır parkeye, havluya kıyafetlere ve hatta bugün koltuğa işemiş konu hakkından yardım edin lütfen. Neden yapar, koku çıkar mı yardım edin lütfen.. kızgınlıkta değil, geçen hafta çiftleşti ve geldi.

9 CEVAP

Faytekin

Ișemesi farkli koku birakmasi farkli seyler,direk ișiyorsa kumunu kontrol edin yada değiştirin hoslanmadigi bir durum soz konusu olabilir, stres den kaynakli olabilir, koku birakiyorsa bunun ciftlesmis olmasi bişeyi degistirmez,birakmaya devam edecektir,cunku erkek kediler bir kere ciftlestigi zaman ondan sonra surekli bu duruma hazir halde gezerler,bu yuzden de koku birakma islemine devam ederler, bunun tek caresi kısırlaştırmakdan geciyor,bizzat ben kendim yasadim bu durumu.

Dişi mi erkek mi

gulmerve

Erkek kedimm. Koltuga yapmis bugun de

gulmerve

Yardım edecek yok mu ?

Anonymus552223

Evden gitmis gelmis ya kokusunu birakmak istiyodur belki de.

satinalmayin

erkek kedi bugün çifleşsin yarın yine işer koku bırakır vazgeçmez kısırlaştırıcaksınız dişisi net hamile ise kısırlaştırın musait bir vakitte :)

1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 DİŞİ İLEDE ÇİFLEŞSE DEĞİŞMEZ acı ama gerçek :(

gulmerve

Cevaplarınız için teşekkürler.. @satinalmayin hamilelik durumunu bilemiyoruz henüz bir kaç güne belli olur diye düşünüyoruz ama.. @faytekin kumunu tekrar kontrol edeceğim teşekkürler