Profine Kitten İçerik ?

Bu mama kaliteli mi

4 CEVAP

Ecerana

Kusura bakmayın sizi kırmak istemem ama hali hazıra bu mama hakkında konu açılmış zaten oradan takip edebilirsiniz yanıtları ki bu hafta bu mama hakkında konu açılmamış olsa dahi diğer haftalarda bu mamayı sorunlar oldu geçmiş konulara bakıp araştırmanızı tavsiye ederim çünkü konu kalabalığı olduğun da asıl yardım etmemiz gereken kişileri göremiyoruz rica ediyorum biraz daha dikkatli olalım lütfen :)

O zaman bir soru acaba kedimin sol gözünün üstündeki tüyler neden az bence bu ciddi ayrıca profile ile ilgili içerikte bulamadım

Ecerana

Resmini atarsanız Bi anormallik var mı görebiliriz görmeden bişey denmez çünkü

Yeni soru olarak attım