Benim Köpeğim Maltese Terrier Acaba Kıyafet Bedeni Ne Alabilirim M Mi S Mi L Mi ?

manalisa1

SA YARDIM EDİN ACİL

2 CEVAP

DamberB

Köpekler kıyafet giydirilmez. Onlar insanlar gibi değiller. Lütfen bu yanlış anlaşılmaları yıkalım. Köpekler için daha fazla bilgi için lütfen kral köpek ailesi sitesine veya instagram ve youtube na bir bakın derim. Bu yanlışları siz de fark edin lütfen.

Bence instadan kiyafet satan yerlere sorabilirsiniz kedilere giydirilmez tamamda bazi kopeklere soguklarda giydirilir bence