Kediler İçin D Vitamini Kullanan Var Mı?

dionyst

Kediler için veteriner kontrolunde d vitamini kullanan var mı?Varsa ilacın ismi nedir ?şimdiden teşekkürler

4 CEVAP

Bgisan

Ben veriyorum Devit damla.

Cldkgkcs

Kullanmıyorum ama araştırmadayım, artık insanlar olarak hepimizde eksikliği varken evdeki kedimde de eksiktir ve d vitamni eksikken diğer vitamin emilimleri de hep yetersiz olucak, tavsiyeler için bu başlığı takip ederim bende

Bgisan

Bizimkinin bağışıklık problemi olduğu için vet verdi günde 1 damla hergün

dionyst

Bizde devite başladık faydası var ,düzenli kullanıldığı sürece.Ayrıca kol kemiği suyu kas yetersizliği olan canlara faydalı olduğunu söyledi veterinerimiz başka deneyen var mı?