1 Ay İçerisinde Kaç Defa Yakamalıyım ?

Mrmertguler

Bir dost sahiplenmek istiyorum ve sahiplendiğim dostu 1 ay içerisinde kaç defa yıkamalıyım ?

4 CEVAP

izmir_pet

Dost dediginiz kedi kopek nedir? Kediyse eger mecbur kalmadikca hic yikanmamali. En fazla senede 1veya 2ama o da cok saglikli dgl vegereksiz

satinalmayin

kedi ise hiç köpek ise farklı durum .

Saerde

Kediler pisliğe bulaşmadıkları sürece yıkanmazlar ancak köpeklerde durum Farklı

Dogasl

Kedim 1.5 yıldır benimle sadece yazları sıcaktan bunalmasın diye ne çok ne az bir şekilde ıslatıyorum serinlemek omlarında hakkı ama yıkamadım suyu sevmiyor kedim