Filtreli Kapalı Kedi Tualetleri İle Normal Kapalı Kedi Tualetleri Arasındaki Fark?

zooist

Normal kapalı kedi tualetlerini çok gördüm biliyorum ancak filtreli kapalı kedi tualetlerinden hiç görmedim. Normalleri 35 liraya kadar bulabiliyorken filtreliler 65 liradan başlıyor. İkisi aradındaki fiyat farkı kalite ve sağlık açısından çok önemli mi? Filtrelilerden alırsak filtresini kaç ayda bir değiştirmeliyiz ve filtresi hemen bulunabiliyor mu? Teşekkürler.

1 CEVAP

Sofi

Tuvaletin kapakli olmasi onemli ama filtre kullanissiz. Ben filtresini cikarmistim bi sure sonra. Kokuyu ceken bi kum kullandiginiz zaman hic sikintiniz kalmaz emin olun.