Kedım Sürekli Kusuyor

Sems

3 aylık kedim sürekli kusuyor. veteriner mamadan kaynakladıgını söyledi . mama degistirdik fakat hala kusmaya devam ediyor . hangi mamayı kullanmalıyım ??

7 CEVAP

Hevra

Benim kedimde kustu 2 defa veteriner sindremediğin dendir dedi

Hevra

Ve ben carfour dan king marka kedi mamasını kullanıyorum kedim bayılıyor

Ozgesay

Ciddi bi rahatsızlığı olabilir veteriner en kisa zamanda götürmenizi tavsiye ederim benim kedimde de ayni sorun bi haftadır var ve 5 gün veteriner gözetiminde ksldi

Sems

vetenerinere götürdüm ama fazla büyütülcek birsey olmadıgını söyledı kedım kusmaya devam edınce bende tedırgın oldum acıkcası suan hıc bır kuru mamayı yemıyor yas mama aldım onu yıyor ama oda buyuk kedıler ıcın sındırımınde problem yasar mı

ziyanim

Kedınızın yaşına baglı tepkisi olarak düşünüyorum.

buray

ishal yada halsizliği var mı ?

buray

bol bol sıvı almasına dikkat edin. kusmaya bağlı elektrolit kaybı yaşayabilir.