Son Kullanma Tarihi!

Gamzessven

Merhaba mama sipariş ettim ama son kullanma tarihi 11/2019 muş. Geri vermeli miyim, bayat mıdır?

13 CEVAP

zuhall

Hayir zaten daha 9 ay var son kullanma tarihine. 10kg almis olsaniz bile biter. Abartiyorsunuz bence. Tabi ki once yakin tarihleri verecekler ki tuketilsin.Adi ustunde son kullanma tarihi.. Yani gecmedigi muddetce sorun yok isterse bir ay kalmis olsun. Skt 2020 aliyorum diyen arkadas zaten 11.2019 un ustune 1 ay koyarsan 2020 oluyor.

orwild

O tarihe kadar mamanız çoktan biter geçmediyse sorun yok

smgbkrccc

Paketin kapağı açık değilse/paket delik değilse bayat değildir bence.

Cansumuezza

kaç kg aldınız? ben olsam geri verirdim şu zamanlarda hamgi mamayı alısam alayım skt si 2020. tamam geçmemiş tarihi ama belliki önce tarihi yakın olanları ellerinden çıkarıyorlar.

smgbkrccc

Bence de mamanız çoktan biter. 10 kg olsaydı değiştirmeniz daha mantıklı olurdu çünkü o zamana kadar bitmeme ihtimali vardı. 1.5 kilo mamayı benimki bir ayda bitiriyor. Ben olsam değiştirmezdim yani

izmir_pet

Bu kadar suresi varken bayat olmaz. 1.5kg da hemen biticek, iciniz rahat olsun kullanabilirsiniz

Gamzessven

Aynen biteceği kesin de yine de bayat mıdır diye

Gamzessven

Tamamdırr teşekkür ettim hepinize

Cansumuezza

aa bilmiyordum gerçekten 1 ay koyunca 2020 mi oluyor? vay be.

Cansumuezza

hangi site bu arada?

Gamzessven

N&d marka-mama-com

Gamzessven

İptal mi etsem o zaman ya

Gamzessven

1,5 kg aldım bi de