Hangi Irk ?

canyildiz

Arkadaşlar bu sokakta bulduğum bir köpek çok merak ediyorum. Hangi ırk olabilir. Yada hangi ırkların kırması. Çok kurta benziyor. . .

6 CEVAP

suzan

cevap yazmak isterdim ama resim belli olmuyor

suzan

yani açılmıyor

AllyNewt

resimler düzgünce yüklenmemiş tekrar denersen resimleri görebiliriz.

Aycanur

Aynen acılmıyo

Aycanur

Aynen acılmıyo

zcerenoktay

Benim size tercihim para vermeyin. Sahiplenmeyi bekleyen bir sürü hayvan var. Onun dışında kırma köpekler baya bir akıllı oluyor. Özellikle, alman veya belçika kurdu, rott, labrador, akita vs gibi keskin ve sağlam ırkların kırmaları baya iyi. Eğer araştırırsanız ve şanslıysanız, arada ücretsiz iki ırkın kırması köpekleri sahiplendiren insanlar bulabiliyorsunuz. Ama kesinlikle sahiplenin satın almayın...