Hangi Kedi Cinsi Daha Çok Beslenir

Hevra

Anket

Tekir kedi
(6 oy)
Ankara kedisi
(2 oy)
Van kedisi
(5 oy)
Diğer cins kediler
(2 oy)
Toplam (15 oy)

Bir kedi daha beslemek istiyorum bu yüzden anket oluşturdum

5 CEVAP

bkadakal

Resimde görüldüğü üzere benim de bir Tekir kedim var. Sokaktan kurtarmıştım. Bakım ihtiyaçları yok denecek kadar az. Kendi kendilerine yetebilen nazsız kediler. İyi bakıldıklarında süper görünüme sahip olabiliyorlar. Ayrıca çok da zekiler. Madem bir kedi daha bakacaksınız, bu kış gününde sokaktan bir yavru kedi kurtarmayı neden denemiyorsunuz? :)

defne

Scottish short hair kedi cinsini alabilirsin

Yumak96

Şimdi şöyle söyliyim şuan van kedim var tekirde dahil birçok cins kedi besledim ama hiç bir cinse bu kadar aşık olmadım van kedisi bambaşkadır hissettirir size en kalitelisinden mutluluğu lakin, kısırlaştırılmadıysa dünyayı da size dar eder ne yapsa ne etsede o kadar seviyorum ki cevabım kesinlikle Erkek Van Kedisi.

karamrve

Tekirler candır çok oyuncu olurlar :)

Aycanur

Ankara kedisi kıskanç deyildir. Sessizdir. Oyuuncudur. Biraz yırtıcıdır. Benim elimin üç yerini yardı oyun oynarken. Bakımı. Çok zor ama mama . Bi türlü beyenmiyo agrasif bi kedi. Ama he p. İlgi istiyovVermessen trip atıyo benimki. He bide bazıları. Çok tüy döküyo {_ benimkide_} haberin olsun