Öneri Verirmisiniz

Sedef2626

Mrba kopegim suan 50 gunluk doberman. Et suyuna kuru mama karistiriyorum yas mama veriyorum. Ayriyeten baska ne verebilirim et versem zarari olurmu daha erken mi

5 CEVAP

Ayse_naz_G

ben köpeğime eti suyuyla haşlayıp içine ekmek havuç kuru mama karıştırıp veriyorum çok seviyor ama benimki 1 yaşında sizinki 50 günlük...

Ayse_naz_G

ben köpeğime eti suyuyla haşlayıp içine ekmek havuç kuru mama karıştırıp veriyorum çok seviyor ama benimki 1 yaşında sizinki 50 günlük...

yavru köpekler için kuru mama alabilirsiniz ilk başta alışması için içine biraz yaş mama koyun sonra alışacaktır. kuru mamaya tamamen alıştıktan sonra haftada 1 veya 2 defa yaş mama verebilirsiniz. ek besin olarak mama dışında birşey vermenize gerek yok.

Sedef2626

Suan kuru mama yas mama veriyorum