Sokak Kedisi İcin Mama

elifsenass

Sokak kedilerim icin mama alicam. My food mu yoksa trendline mi onerirsiniz? Baska bi oneriniz varsa da olur

5 CEVAP

izmir_pet

Cuvalla alicaksaniz reflex 15kg 160tl civarina var. Eger sizin icin fiyati uyarsa en garanti en guzel secenek. Eger alamiyorsaniz enjoy biraz daha temiz bir mama saniyorum. Digerleri gibi belli basli zararlarini bilmiyorum yani

Matisse ve profine iyi fakat uzuz derseniz rexlex plus

Anonymus552223

Enjoy kullaniyoz sokaktakilere bir zararini gormedim. Fakat cogu mamanin zararlarini gorecek kadar yasamiyor maalesef. Bi de kuru mama cok susatiyo, normalde cöpten yediklerinde islak seyler yedikleri icin pek su icmiyorlar. Su koymayi da unutmayin

Matisse ve profine iyi fakat uzuz derseniz rexlex plus

Ben GOLOSİ öneririm kesinlikle . 7.5 kilosu uyguna geliyor . Üstelik diğerlerinin aksine içinde taze etde var .