Kedi-Süt

Cansumuezza

kedime laktozsuz süt almayı düşünüyorum sütü çok seviyor. malum laktozu sindiremedikleri için önerilmiyor süt. laktozsuz alırsam verebilir miyim ve veren varmı?

8 CEVAP

izmir_pet

Laktozsuz olsa bile zararli inek sutu. Keci sutu verilebilir bulabilirsen. Sut parazit yapar

Gozdetemizel

Yine de sindiremeyebilir.tuzsuz peynir ayran yogurt vs gibi sut urunleri islenmis oldugu icin sindirilebiliyor.sut yerine yogurt yesin yogurdu sevsin :):):)

Cansumuezza

asla yoğurdu süt sanmıyo :D sevmezde pek ama söylediklerinizi denicem

Ayse_naz_G

bencede hazır/ev yoğurdunu iyice karıştırın belki süt sanar :d

Gamzessven

Sorunun altına soru gibi olacak ama ben yoğurt veriyorum , keçi sütü daha iyi olursa ona da bakabilirim. Ek bir faydası var mı keçi sütünün?

oglusum

ne yaparsanız yapın süt verirken yüzde yetmiş su katin

izmir_pet

Oran bilmiyorum ama bende su karistirma taraftariyim. Faydalarini vs hic bilmiyorum ben keci de olsa vermem ama keci sutu saglikli diye biliyorim sadece. İnternette arastirabilirsiniz dusunenler varsa

onurtemiz

Keçi sütü içirin bence de. Berk Süt var internet te ben aldım güzeller kapınıza kadar getiriyorlar