Kedim Veterinere Götürdük Orda Sabaha Karşı Ölmüş Bizi Öğlen Arayıp Söylediler Öldü Diye Sonra Sızmı

oglusum

zi öğlen aradılar siz mi alacaksın iz yoksa yerimiz var biz gömeriz dediler bizde tam siz gömün ama biz son kez bebeğimizin kokusunu almak ve görmek istiyoruz dedik ve gittik gitmez olaydım bebeğimi tavuk gibi buzluğa atmışlar üstünde buzlar vardı ve damaryolu hala iğne üstündeydi manzara ölümünden daha acıydı sonra sorduk kokmasın diye dediler sabaha karşı olmuş biz öğlen gittik hava kış ne çabuk koktu kendimi affetmiyorum ve hala ağlıyorum ve umarım o veteriner soğuktan gider ve ayrıca Türkiye'de bilgili veteriner yok

15 CEVAP

SenanurKsl

Bu ne böyle ya kanım dondu resmen. Kedinizin sorunu neydi hangi şikayetle gittiniz. Hangi uygulamaları testleri yapıp teşhisi koydular. Bunları deraylıca anlatırsanız daha iyi anlayabiliriz durumu en azından size yol göstermek için. Şüpheli görğnüyo ve şiksyet vs olmasın diye kediyi size vermek istememiş olabilirler onlara vermeyin kedinizi muhakkak alın onlardan durumunuz uygunsa gidin başka yere otopsi yaptırın kedinize ölüm sebebini mğrenin. İhmal varsa ve kanıtlanırsa şikayet edin dava edin ne yapılması gerekiyorsa yapın. Bu ne ya bu çocukların canları bu kadar değersiz mi ? Bir insan evladına doktorlar hunu yapabilirlermiydi ? Ağızsız dilsiz bizden başka kimseleri olmayan yasalarla korunmayan veterinerlerin denetlenmediği bi ülkede yasıyoruz bu yüzden ne kadar acınız taze olsada mücadele etmelisiniz ve yanlarına kar kalmamalı.

Cansumuezza

oy kuzum benim... başınız sağolsun ne şikayetle gitmiştiniz? neden öldü? veteriner diyince tüylerim dikrn diken oluyo artık yemin ederim ya..

PsLuna

böyle şeyleri okudukça nerde nasıl kısırlaştıracağımı düşünüp kahroluyorum :/

GULLUKAVAK

Çok üzülüm başınız sağolsun kime güvenicez artık bilmiyorum allahın dilsiz kullarım dedikleri canlıları kime emanet edicez maalesef ülkemizde veterinerler denetlenmiyor inanın üç veteriner değiştirdim hijyenin olmadığı veteriner kliniklerine gitmeyin lütfen ben aşı yapılırken bile gözlemliyorum aman enjektörü yenimi ilk bizemi kullanıyo diye tekrar dan başınız sağolsun
size tavsiyem yeni bir dost edinin gerçekten sevgiye ve ilgiye ihtiyacı olan bir sürü canlı var birini alın gene

Gamzessven

Neden öldüğünü detaylıca öğrendiniz mi? Bence kendiniz gömün.

oglusum

bize karaciğer yetmezliği dediler ben zehirlenmiş olabilirmi dedim sanmıyorum dedi allah için bu bir cevap mı ölmeden birgün önce arkamızdan çok miyavladi bilseydim eve getirir sıcak battaniyenin içinde huzurla sevilerek gittiğini bilir di ben çok kötüyüm ama iyileşir dedim umut ettik bende okumuş insanım ama veterinerlerimiz berbat

oglusum

sabaha karşı ölüyor zaten ben durumu için osabah ona kadar aradım telefona cevap vermediler öğlen arayıp kötü haberi söylediler son kez sarılayım öpeyim dedim ama manzara beni bayiltti şeker hastasıyım hava kış zaten bebeğimin buzlukta tavuk gibi poşette ne işi var şuan aklımdan çıkmıyor o veterinerlik diploması çarpsın onu

kurban1525

Nasıl bir şey bu ya

izmir_pet

Allahimmm inanamiyorum suan yaaa basiniz sagolsun malwsef cok aci bir durum. Off boyleleri varken tum veterinerlere karsi onyargimiz oluyo. Keske hangi iyi kotu bilebilsek keskee. Allah yardimciniz olsun:((

Umayy

Çok üzüldüm başınız sağ olsun

Anonymus552223

Gercekten gomeceklerini dusunmuyorsunuz heralde di mi? Basiniz sagolsun. Öldukten sonrasina takilmadim ben oncesine takildim. Tam olarak herseyi yaptilar mi acaba? Ben olsam sabaha kadar basinda beklerdim sanirim. Sabaha kadar orda iyilestirmeye mi calistilar da orada kaldi onu anlamadim.

Dogasl

Veterineri şikayet edin bir hayvana bu yapılamaz yapılmamalı mahkemeye götürün olayı

oglusum

bize ciftligimiz var dediler sonradan götürürüm yerini mezarını gösteririm dedi yani anlayacağınız söylememeli amaç ben bilemedim ama siz dikkatli olun

oglusum

karaciğer ve böbrek yetmezliği var dedi yeniden bi dost alıp bakmak istiyorum ama korkuyorum

oglusum

karaciğer ve böbrek yetmezliği var dedi yeniden bi dost alıp bakmak istiyorum ama korkuyorum