Kedimin Patisinde..

aleynacamgoz

Arkadaşlar iki gün önce; kedim sürekli patisinin içini yalıyordu bunu fark edince elini inceledim pati içi parmak araları kanamış ve kurumuş gibiydi, dokunduğumda da bağırarak tepki verdi elimi ısırdı canı acıyor diye patisinin içinde bir parça veya batan bir şey vardir diye inceledim ama yoktu. Yarayı iyice temizledikten sonra antibiyotikli krem sürdüm. Iki gündür bakımını bu şekilde yapıyorum şu an acısı yok, acı devam etseydi veterinere götürecektim ama şuan iyi gibi. Yürümesinde vs de bir sıkıntı yok halsiz değil, iştahı yerinde ama benim aklıma takıldı bu bir deri hastalığı falan olabilir mi fotoğraf olarak paylaşıyorum böyle bir şey yaşamış olan varsa bilgilendirirse sevinirim ona göre veteriner hekim ile en kısa sürede görüşeyim..

5 CEVAP

Gozdetemizel

Aleyna hanim bulabilirseniz yada internetten alabilirseniz catsan gayet guzel bir kum.kalin taneli agir hem yapismiyo patilere hemde dagilmiyo.ayrica uc kismi elekli buyuk kum kablari kedinin kaptan cikarken ayaklarini bastiginda kalan taneler varsa bile dokulmesini sagliyor.cok gecmis olsun.silica tarzi degil tas kumlar yara bere acisindan daha saglikli

LenaHanim

Hangi kumdan kullanıyorsunuz? Silika kum yüzünden böyle bi durum yaşayan arkadaşım vardı

aleynacamgoz

eczacıbaşının pisi pisi kumunu kullanıyoruz zaten ilk farkettiğim de parmak aralarına kum yapışıktı islatarak çıkardım ondan olabilir mi cidden hiç düşünmemiştim bunu :/

aleynacamgoz

güncel

aleynacamgoz

güncel