Topaklanan, Patiye Yapışmayan Dağılmayan Kedi Kumu Hakkında Önerileriniz Varmıdır?

nihanakhan

Merhaba en iyi özelliklere sahip kedi kumu hangisidir?

20 CEVAP

Alimas

o kadarı yoktur ama ever clean ve sanicat iyidir

SenanurKsl

@eshquia ‘ ya çok katılıyorum kesinlikle tuvalete alıştırmayın kediyi. Ağızsız dilsiz hyavanlar bunlar en önemli gözlemcisiyiz biz onların. Ben her tuvaleti temzilerken kakalarına kalemle va bakarım bişey çıkarmış mı yabancı cisim var mı çok mu katı parazit var mı vs vss gibi çok çok öenmli bit çok hastalığın tanısında. Sürekli kakaalrını gözlemlemek gerekiyor. Dediğim gibi öncelik kedinizin sağlığı evinize kum dağılması koku yapması vs değil.

Ayse_naz_G

@eshquia tuvaletin üstüne onlar için plastik benzeri birşey konuluyor onu çıkarıp tuvaleti kullanıyorsun sonra tekrar yerine koyuyorsun ama oda dışarıda olduğu için koku yapıyor:/

Ecerana

Biraz uzun oldu ama gerçekten kaç aydır Bi kum Bi mama araştırıyorum ikisin de de içime sinmeyen şeyler vardı ama artık hallettim size tavsiyem dediğim markalardan Bi paket alıp denemeniz bu markaları denedik ten sonra ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız ikinci dediğim marka daha ucuz ve bentonit video sunu gördüm o markanın topakları baya sert di ama sanırım çok az toz yapıyordu diye hatırlıyorum yine de fiyatına göre o da iyi bnce bentonit sonuçta yani biraz da olsa toz olur diye düşünüyorum

Faytekin

Every Clean diyorlar bir de ama ben kullanmadim hic, fiyati da yuksek bayaa