Zararsız Kedi Sakinlestirici Önerisi İstiyorum.

2kedili

Merhaba, uzun tüylü kedim kendini asla taratmıyor ve bedeni tüy topaklarıyla doldu... tüylerini kestirdikten sonra oldu ve yeniden kestirmek istemiyorum.
Makas ve tarak kullanarak topaklarını açabiliyorum ama asla izin vermiyor..

Kısacası onu sakinkestirip bi yarım saat tamamen topaklardan kurtarmak istiyorum. Mümkün mü? ona zarar vermeden sakinleştirecek bir ilaç var mıdır? Tanıdığım güvenilir veteriner olmadığı için sizden yardım istiyorum..

2 CEVAP

Anonymus552223

Banyoda suda cok sakinlesiyor benimki. Suyu sevdiginden degil ama kaderine razi oluyor sankihic kacmiyor, normalde hic elletmez kendini istemedikce.

Gonul10

Pasiflora 1 mg