Kedimin Göz Kapakları İçe Dönüyor!

justice_94

Kedimin alt göz kapakları içeriye dönüyor ve gözünün altındaki tüyler yaşarıyor. Yaptığım araştırmaya göre entropium var. Ancak yine de emin olamıyorum çünkü elimle düzeltince normale dönüyor ancak kafasını belli başlı konumlandırınca göz kapağı tekrar dönüyor.Yani bazen 5 saat geçmesine rağmen normalken bazen düzelttikten 15 dakika sonra tekrar dönmüş oluyor. Kedimin cinsi british shorthair yanaklı bir kedi yani. Yanakları baskı yapıyor olabilir. Veterinere gösterdim ve damla verdi ameliyatı yapamayacağını söyledi. Küçük bir şehirde yaşıyorum ve burada bu ameliyatı yapabilecek kimse olduğunu sanmıyorum dedi. Ameliyat haricinde bir çözümü yok mu daha önce başına böyle birşey gelen var mı ? Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

4 CEVAP

Gonul10

İzmir Cat and dog veteriner kliniği ni bir arayın, yardımcı olup fikir vereceklerine eminim

orwild

günlük silme ve temizlik göz kapağı ameliyatı var bence gerek Yok

justice_94

Yardım edecek kimse yok mu ? :(

justice_94

Güncellllll