Lütfen Yardımcı Olur Musunuz

Berivanakar

Bu mama hakkında bilgisi olan var mı nasıl

6 CEVAP

Gamzessven

İçeriği kötü. Et yok içinde. Sokak hayvanlarına falan alıyorlardı bunu. Alabiliyorsanız başka mamalara bakın derim. Sanabelle,matisse, nd gibi

izmir_pet

Advance bir cesidine bakmistim et vardi ama bunu bilmiyorum var mi yok mu ve pahali. Tabi kotu bir mama oldugunu sanmiuorum fakat daha iyileri var. ND tavsiye edrrim alabilirsenz. Alamassaniz matisse ve sanabelle

Berivanakar

Normalde nd kısırlaştırmılmış mama kullanıyoruz 9 aylık kedi için ama dişlerine sert geliyo gibi hissettik veterinerde hem yavru hem kısır mamalar için bunu önerdi içeriği kötü isr nd ye devam edeceğiz

Berivanakar

Advance mama hakkında başka fikri olan var mı

Berivanakar

GÜNCEL