Önemli!! Birşey Olmaz Deyip Geçmeyin!!!

Ayse_naz_G

Arkadaşlar eğer aracınızla bir hayvanı bir canı ezdiyseniz onu onu kendi elinizle veterinere götürün,tüm tedavi masraflarını trafik sigortası ödüyor sizin cebinizden 1 kuruş bile çıkmıyor tek yapmanız gereken onlara yardım etmek!!!!!

24 CEVAP

Ayse_naz_G

keşke...

Ayse_naz_G

inşallah,dua edicem yazık günah yaa

Ayse_naz_G

büyük masraf çıksın yeterki hayata dönsün yavrucak kim bilir bu olaydan önce daha neler yaşadı :(

Ayse_naz_G

yinede sevindim çok şükür :)

Ayse_naz_G

çok iyi bir insanmış benim yerimede teşekkür edermisin?

Ayse_naz_G

GÜNCEL

Anonymus813797

3saat önce yan mahallemizde bir köpeğe araba çarpmış komşumuz söyledi kliniğe göndermiş durumu vahimmiş.Adamın kasten çarptığını düşünenlerin sayısı oldukça fazla. Lütfen bol bol dua eder misiniz? Şimdi ne halde bilmiyorum birazda arayıp sorcağım. Allah’ından bulsunlar inşallah... :(

Anonymus813797

Köpeği kurtarmışlar. Eğer göndermese felç kalacakmış... Çok şükür kurtuldu köpekçik ama çok büyük masraf çıkmış. Allah yardımcıları olsun :(

Anonymus813797

Masraf çıkmasındaki sorun şöyle bu ablamızın sokakta beslediği 20-25 köpek var. Kedileri saymıyorum bile... Normalde baya zor yetişiyorduk. Şimdi böyle oldu baya kısıtlandı o da. Biz yardım etmeye çalışacağız. Sağlık olsun gerisi çok önemli değil :)