Önemli!! Birşey Olmaz Deyip Geçmeyin!!!

Ayse_naz_G

Arkadaşlar eğer aracınızla bir hayvanı bir canı ezdiyseniz onu onu kendi elinizle veterinere götürün,tüm tedavi masraflarını trafik sigortası ödüyor sizin cebinizden 1 kuruş bile çıkmıyor tek yapmanız gereken onlara yardım etmek!!!!!

24 CEVAP

Anonymus552223

Allah korusun en korktugum sey, hizli gitmemek lazim

Ayse_naz_G

ddoğru diyorsunuz ne kadar uyarsakta şehir içinde hızlı gidiliyor :/

Ayse_naz_G

guineapigela çok iyi yapmışsın keşke herkes senin gibi düşünse bu konuda insanlar bilinçlendirilmeli kesinlikle

Ayse_naz_G

keşke diğer ülkeler gibi hayvana şiddetin idamla sonuçlansa 400 lira ceza mı olur????parasını verip yine yaparlar ahirettede yardım ettiğimiz hayvanlar bize yardım edecek onlara eziyet edersek ahirette sonuçlarını görürüz onlarda can yatağa tuvaletini yaptı diye dövüp eziyet eden var çok yazık...

Ayse_naz_G

HAYVANLARA YARDIM EDELİM ONLARDA CAN SOKAKTA NE YAŞADIĞINI SÖYLEYEMESE BİLE GÖZLERİNDEN ANLIYORUZ YAVRUCAKLARI BİRŞEY OLMAZ DEMEYİN YARDIM EDİN,SİZDE EVE ALIN ALAMIYORSANIZ YAZIN BİR KAP SU KIŞIN Bİ KAP YEMEK ÇOK GELMEZ BİZ GÜN BOYU BİRSÜRÜ YİYORUZ BİRAZDA ONLARA VERELİM DİKKATLİ OLALIM YARALANDIYSA VETERİNERE GÖTÜRELİM TEDAVİ ETTİRELİM ÇOK ŞEY İSTEMİYORUM LÜTFEN...

Ayse_naz_G

-güncel-

guineapigela

Evet haklisiniz arabamla bir ziyarete giderken yanimdaki araba bir kopege carpti kacti. Ben direkt kopecigi veterinere yetistirdim. Kurtuldu ufaklik.

guineapigela

Hizli gitmemek lazim ha bide kacmamak oduyomus iste trafik sogirtasi:)

minnoskoss_123

-GÜNCEL-

guineapigela

@Ayşe_naz_G Kesinlikle.... Ama bu biraz zor. 2019 dayiz ve hala hayvana siddet hayvani canli olarak gormeyen hayvanlari umursamayan insanlar ne yazikki var....

guineapigela

Maalesef ki evet :((

Ayse_naz_G

GÜNCEL

Ayse_naz_G

GÜNCEL

Ayse_naz_G

Hepinize tek tek teşekkür ederim :)

Anonymus813797

Sanki tedavi ettirseler bir yerleri eksilecekmiş gibi davranıp kaçan insanlar var. Şehir dışı yolculuklarda çok görüyorum hayvana çarpmışlar ölmüş birde yetmemiş kenara çekmeye bile tenezzül etmemişler. Artık o küçük bedenin bağırsakları midesi falan çıkmış öylece yatıyor :(. Hiç mi vicdan yok? Yazık değil mi o da bir can. Belki onun da yavruları ve eşi var. Onların da duyguları var, herkes anlamaz...İnşallah çektirdikleri acıları zerresine kadar çekerler. Halbuki yardım etseler kat kat sevap yazılacak...