İki Erkek Mi ? Erkek Ve Dişi Kedi Mi ?

Esmaagencc

Sarman 9 aylık bir oğluşum var vakit ayıramadığım için yanına bir tane arkadaş almak istiyorum lakin kısır değil .. sizce erkek kedi alsam gene anlaşırlar mı yoksa dişi mi almalıyım ?

11 CEVAP

izmir_pet

Tamamen kediden kediye degisir. Ama disi alacaksaniz hemen kisirlastirmaniz gerekiyor, normalde de gerekiyor zaten de. Benim kedilerim 2disi. İlk kedim arkadas sevmiyordu aylarca anlasamadilar ama suan iyiler:) tabi bizim farkli biri gormuyor. Ondan arada dayak diyo malesef. Ama saglikli iki kedi disi de erkek de olsa anlasablir, asiri asiri kiskanc dglse sizinki

Esmaagencc

Cevabınız için teşekkür ederim , evet kısırlaştırmam gerekiyor hemen biliyorum ama şuan maddi açıdan gidemiyorum belediyeye sordum Mart’ta gelin dedi sokak kedisiyse yaparız dedi riske girmek istemiyorum en iyisi özel klinik diye düşünüyorum .. erkek alma taraftarıyım ama korkuyorum kavga ederler diye

izmir_pet

Disi alirsaniz kucuk bile olsa ciftlesmek isticek,yavruyu rahatsiz edicek. Evt malesef anliyorum fiyatlar yuksek bu ddvirde cidden zor, hemen olmuyor. Bence bi erkrk yavru bulup dueumu anlatin. Tabiki iyi dgl ama son ihtimal hic hic alismassa cok saldirirsa yavruya geri alacak biriyle konusmanizi tavsiye ederim. Yada kisirlastirdiktan sonra sahiplenin isterseniz. Ayrica bende belediye onermiyorum o konuda haklisiniz

izmir_pet

veya da kisir disi dusunebilirsiniz. Cok kucuk istemesseniz eger

Bgisan

İki dişi var hemen hemen aynı aylıklar 3 gündür Yanyana geliyorlar şimdilik sadece hırlaştıp patiliyorlar. Ev sahibi üstüne gidiyor. Diğeri kaçıyor. Toz bulutu olmuyor en azından. Beklemedeyiz hala. Bakalım ne olacak.

Bgisan

Strese girdi demek ki. Bizimkiler hala kavga halinde

smgbkrccc

Ben dişi-erkek kedilerin daha iyi anlaştığını okumuştum birçok yerden.

Anonymus552223

Direk kisir kedi sahiplenin. Sıkilip veren çok oluyor.

Cansumuezza

kedilerin karakteride etkili lakin bir dişi bir erkek daha iyidir. kısırsa tabiki.

Esmaagencc

Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşımın kedisini aldım eğer alışırsa kedisine artık ben bakacaktım ama dehşet şekilde tüyü döküldü ve kendisi ısırarak tüyünü yolmaya başladı geri arkadaşım aldı kedisini vazgeçtim tamamen kendine zarar veriyor resmen

Cldkgkcs

Bende 7 aylık kızımın yanına çok yaralı olduğu için bi yavru aldım sokaktan. Yaklaşık üç hafta banyoda baktım birbirlerini camın arkasından gördüler, iki haftadır da artık eve aldık yavruyu, benim kızda iyi olarak hiç bi gelişme yok...
Alışmıycak galiba böyle yabancı gibi kalıcaklar