Kedi Mi Daha Yeni Sahiplendim Fakat Koltuğun Altına Girdi Ve Çıkmıyor Kucakladığımda Elimi Tırmalıyo

Huzuragaci

Onu elime her aldığımda beni tırmalıyor

3 CEVAP

Çok normal bir şey . Kedinizin daha ilk günleri . Sizi ailenizi ve yeni yuvasını tanımıyor . Ortamı bilmiyor ve buraya alışık değil . Zamanla geçer , alışır...

Cansumuezza

zorla elinize aldıkça alışmasını geciktirirsiniz.

Faytekin

Kendi haline birakin birkaç gun keșif yapsin evi bi koklasin herseyi arama tarama yapsin :) normal verdigi tepkiler suan,sıkmayın üstüne gitmeyin zamanla kendi gelecek zaten, benimkiler ilk geldiginde 15 gun köșe bucak kactilar saklandilar :)