Normal Bir Şey Mi ?

Şuan dış etleri için ilaç kulanıyoruz ama bu delikler normal bir şey mi ?

8 CEVAP

LenaHanim

Bence normal değil. Buradaki arkadaşlar da bişey diyip sizi üzmek veya korkmaniza sebep olmak istemedikleri için cevap veremiyorlar, bana sorarsanız veterinere tekrar goturmenizi tavsiye ederim. Fotoğraf üzerinden ne söylesek bi anlamı olmayacak ki çoğumuz da sadece kedi. lütfen vakit kaybetmeden veterinerinize gösterin.

Hicmi kimsenin bir bilgisi yok ?

Yardımcı olacak kimse yok mu?

LenaHanim

Sadece kedi sahipleriyiz diyecektim.

Çok teşekkür ederim zaten şuan ilaç kulanıyoruz o bitince gideceğiz

Anonymus552223

Pek normal gozukmedi bana geçmis olsun.

SenanurKsl

Ben anlamadım delikler nerde burda ? Yuvarlak büyük olan seyse eğer benim kedilerimde de var yani yapısl bişey diye biliyorum ben .

Hayır resmi büyüte biliyor iseniz görürsünüz küçük yan yana 3 veya 4 tane delik var