3. Defa Soruyorum....

Sude2003

Arkadaşlar 3. Defa soruyorum yani lütfen cevap verin ona göre veteriner çağıracam. Kedimin diş etinde şişlik var morumsu bişey. Elimi yalarken zar zor fotoğrafını çektim anlaşılir mı bilmiyorum ama lütfen yardım edin...

4 CEVAP

SenanurKsl

3 kere ayrı soru açıp sormanıza gerek yok sorunun altına güncel yazarak ilk sıraya çıkarabilirsiniz.

Konu hakkında tam bir bilgim yok fakat daha önce olmayan bişey ve yeni fark ettiyseniz ortada bişey olduğu aşikar(ciddi veya önemsiz). Cevapları beklemeden veterinerinize danışın en azından teşefon üzerinden en doğru bilgiyi size o verevektir . Götürene kadar bilgisi olanşar zaten yazarlar size

SenanurKsl

Geçmiş olsun bu arada

Sude2003

Güncel nereden yapılıyor bilmediğim için...annemin bugün işi olduğu için götüremem telefondan arayıp sordum ama görmeden bir tanı koyamiyacagini söyledi . Genede çok teşekkür ederim

SenanurKsl

Anladım cevaba güncel tarzı bişeyler yazmanız yeterli sadece. Telaş etöeyin çok ciddi bişey olacağını sanmam bişey varsa bile elbet vardır tedavisi. Acana mantar tarzı bişey olabilir mi diye düşündüm baikq yerilerini kontrol edin bakalım. Umarım iyileşir biran önce