Merhaba Ben Kedimi Ne İle Yıkamalıyım Önerdiğiniz Bir Marka Var Mı

Huzuragaci

Kedimi ne ile yıkamalıyım

10 CEVAP

izmir_pet

Kediler mecbur kalmadikca yikanmaz. Kopekler yikanir tabiki ama kediler cok farkli. Bir cok deri hastaliklarina davetiye cikarir. Ayrica malum havalar soguk usur. Tuyleri hemen kurumuyor ve cok korkucak. Senede en fazla 1-2kez yikanir, o da gerekli olursa. Normal sartlarda hic yikanmamasi gerekir. Papatya cayini seyreltip silebilirsiniz cok islamadan nemli bezle

Çok kirli değilse yani çamura felan bulanmadıysa yıkamayın hiç yararlı bir şey değil

Çok kirli değilse yıkamamanızı öneririm. Sakinleştikten sonra kendini yalayarak temizleyecektir zaten alıştıktan sonra patilerini ve kirli gördüğünüz yerleri ıslak mendil veya ıslak pamukla silebilirsiniz.

Kedi sampuanlari var o olabilir yoksa da bebek sampuaniyla yıkayın normal sampuanlar zarar verir belki

Ayse_naz_G

bebek şampuanı kullanıyoruz biz birşey olmuyor fakat ne olursa olsun bir kap su ile karıştırıp uygulayın vücuduna direk temas etmesin ılık suda çözünmesini bekleyin sonra uygulayın

Anonymus552223

Daha bugun sahiplendim demisşiniz hemen yikamayin daha cok korkar. Cok gerek olmadikça hic yikamayin hatta.

Anonymus552223

Kafasina su tutmayin bi de sirt popo ayaklar yeterli.

onurtemiz

Kedi şampuanları var onların vücutları için üretilmiş onlar ile yıkayabilirsiniz

minnoskoss_123

Çok kirli değilse yıkamayın. Köpek olsaydı ayda 1 yıkayabilirdiniz ama bu kedi sonuçta. Yıkamak çok zararlı. Ama kediler için olan özel şampuanlardan veya bebek şampuanı kullanabilirsiniz.

Gozdetemizel

İnstagramdan cleapet sayfasina yada cleapetin kendi websitesine bakin derim.kullananlar cok memnun ustelik yikamak zorunda kalmazsinz