Fino Kırması Köpekler Hakkında Bilgi Alabilirmiyim?

Pasaliorti

Fino kırması köpekler nasildir her turlu bilgi olabilir

3 CEVAP

Ayse_naz_G

fino derkenn???süs köpeği ise bir sürü cins var hangisini diyorsunuz anlamadım ama küçük ırk diyorsanız;
ilk köpek ise kesinlikle sahiplenmeyin çünkü;
küçük köpekler büyük köpeklere göre daha hassas bu nedenle küçük ırkta yapacağınız her hata büyük köpeklere nazaran 2 kat daha tehlikeli olacaktır ama ilk köpek değilse sahiplenebilirsiniz fazla egzersiz gerektirmez ama bakım ister asla bahçede yaşayamaz bazı ırklar çok havlar mesela;
chıhuahua,maltese,glen of imaal vb.
evdeki diğer hayvanlarla iyi geçinirler eğitimi biraz zordur.

guineapigela

Evde en çok beslenen köpek cinslerinden birisifino köpek türleridir. Özellikle çocuklar fino köpeklerine bayılmaktadır. Harika bir ev hayvanı sayılan fino köpekleri oyuncu oluşları ile sahiplerini çok etkilemektedir. Fino köpek cinsleri, sevimlilikleri nedeni ile herkes tarafından çok sevilmektedir. Özellikle çocuklar fino cinsinin sıcak kanlı olmasından dolayı hayrandırlar.
Sahipleri ile gezmeyi ve eğlenmeyi çok seven fino köpek türlerinin bakımları çok önemlidir. Her köpeğin bakımına çok önem verilmelidir ancak fino köpekler çok hassas türde oldukları için diğer köpeklere göre daha özenli bakılması gerekmektedir. Fino köpekler ile aynı ortamda yaşanacağı için birçok şeye dikkat edilmesi hem fino köpek için hem de ev sakinlerinin sağlığı için çok önemlidir. Bakım yapılacak köpeğin yaşı ve cinsi, bakımın şeklini değiştirmektedir.

guineapigela

aln