Hangi Kedi Kumu?

Fablemoon

Anket

Kalın taneli
(6 oy)
İnce taneli
(14 oy)
Kristal
(1 oy)
Toplam (21 oy)

Sizce hangi kedi kumunu kullanmalıyız?

5 CEVAP

Ne desem bilmiyorum ama ince taneli de kulandım şuan da kalın taneli kulanıyorum ama ve lakin o kum tuvaletinin tabanına yapışıyor ya o beni deli ediyor birde böyle leke gibi iz koyuyor allahım daha iyice deliriyorum :( kristal hiç kullanmadım ama şuan kumumuz bitince cam paleti diye kumlar var ondan almayı düşünüyorum

LenaHanim

Dün burada bi arkadaş yazmıştı 'chancemaya' kumun markası kullanan herkes aşırı memnun benim evdeki kalın taneleri kumların bitmesini bekliyorum almak için bi bakın isterseniz.

Ares07

İnce ve kalının karıştırılmasını şiddetle tavsiye ederim. Buradan birinin önerisiyle iki üç ay önce başladım. Müthiş memnun kaldım

Gozdetemizel

Kalin ve agir dagilmiyor.

Gozdetemizel

Buarada simdi farkettim bizim kum alman mali ama turk bi firma (ismi Mars firmanin) dagitiyomus diger ulkelere.catsan ismi kumun.ilk aldigimiz kumdu ustune 5kum daha denedik.cunki burda stoklar bitince bulamiyoruz.daha dun marketten baska bisey aldik bugun cope gitti ve gidip catsan bulduk aldik.