Araba Yolculuğu??

Ayse_naz_G

köpeğim çimen ile birlikte araba yolculuğuna çıkacağız arabamızın arka koltuğundan bagaj gözüküyor yani bagaj açık çimeni oraya koymayı düşünüyorum zaten yarım saatte bir mola vereceğiz tuvalet ihtiyacı için arka koltuğa koyunca durmuyor öne geçmek istiyor yaklaşık 2 saatlik sizce uygunmu??

14 CEVAP

Ayse_naz_G

birde şey soracaktım babam yarım saatte bir duralım su,tuvalet,yemek ihtiyacı için diyo ama bende internetten baktım yolculuğa çıkmadan önce mama vermeyin yazıyor yolculukta iken kusabilirmiş biz eskiden ilk sahiplendiğimizde araba ile döndük mersinden aksaraya bir sorun çıkarmadı ozamanda 9 aylıktı zaten mama yerine şekersiz bisküvi verince susuyor yine versek olurmu???

Arabanın modelini yazarsanız inceleyebilirsin.

Ayse_naz_G

Aslında 2 tane var biri peugeot 508 ama onun bagajına koyacağız diye babam av için toros almıştı onunla gidicez maalesef :d

Ayse_naz_G

Olurmu??

Renault 12 toros demi o ise tabiki olur

Ayse_naz_G

evet o

Ayse_naz_G

teşekkürler

Saat kaçta yolculuğa çıkacaksınız ve kaçta yolculuğunuz bitecektir

O zaman vermeyin zaten dayanacaktir çok acımaz o kadar sürede altına da karton serin birde yanınıza yedek karton alır tuvaletini yaparsa onu atar diğerini koyarsınız,

izmir_pet

Bagajin koltuklarla aracla baglantizi varmis acikmis, o zaman sorun olmaz. Ayrica kusmaya gelince tamamen kopege bagli ama genellikle cogunlikta kusma olmaz. Mama verebilirsiniz bence bir zarari olcagini sanmiyorum. En azindan benimkilerde olmuyordu

Ayse_naz_G

sabah 8 gibi çıkacağız 10 gibi bitecek

Ayse_naz_G

eğitimli yattığı,oturduğu,durduğu yere asla tuvaletini yapmıyor onun içindurucaz zaten birde su için arabada döker diye

Ayse_naz_G

çok teşekkürler